קורס מנעולן לוגו
לוגו חבר המנעולנים מובייל

למי מתאים קורס מנעולנות

נשאלת השאלה לעתים קרובות על ידי מתעניינים למי מתאים קורס מנעולנות לכן ניסינו לדחוס עבורכם את כל המידע במקום אחד, אז בואו ונתחיל. קורס מנעולן זה משהו שיכול להתאים כמעט לכל אחד ויש ברבה יתרונות במקצוע בתקווה שנצליח לעבור על כולם.

נשאלת השאלה האם אתם אוהבים או הייתם רוצים להיות בעלי בית של עצמכם לקום בבוקר ולהחליט האם מתאים לכם לעבוד היום או כמה עבודות ומתי יהיה לכם נח לבצע. מנעולן מקצועי יכול לאפשר לעצמו את הפריבילגיה האם הוא רוצה לעבוד ומתי ועדיין הוא לא יפסיד את הכסף מעבודות שיכנסו לו.

 

למי מתאים קורס מנעולנות

בתחום המנעולנות נהוג להעביר עבודה בין מנעולנים בתמורה ל50% מהרווח הנשאר מהעבודה,
לדוגמה אם מנעולן שולח מנעולן אחד לבצע קראית שירות של פריצה והחלפת צילינדר בתמורה ל500 ש"ח בממוצע
מפחיתים את עלות הצילינדר (כשאר צילינדר איכותי עולה למנעולן בין 30-50 ש"ח אזי שהרווח הוא 450 ש"ח זאת אומרת שנשאר למנעולן 225 שח מהקריאה.

נכון להיום יש הרבה מנעולנים שרוצים ועובדים השיטה זאת מכיוון שניתן להרוויח יומיות יפות מאוד אפילו בעבודה קבלנית.
דבר נוסף העבודה מאוד דינמית אם אתם מעדיפים לעבוד במקום אחד או הייתם מעדיפים להיות בתנועה – להיות מנעולן זה לעבוד בממוצע 30 דקות בכתובת, לפגוש ולהכיר אנשים חדשים כל יום.


מהן דרישות הקורס

דרישות לקורס מנעולנות הם בסיסיות בלבד,ובכדי לעבור בהצלחה קורס מנעולנות עליך להיות בעל רקע פיזי בסיסי
הכוונה מישהו שיודע לעבוד עם כלים סטנדרטיים כגון" פטיש, פלייר, מברגה ומקדחה חשמלית וכאילה, מכיוון שרוב עבודת המנעולנות מתבססת על עבודה עם כלים סטנדרטיים בשיטות וטכניקות נלמדות.

רצוי לבקש לעבור מבחן התאמה לקורס מנעולן אם אתם מרגשים לא בטוחים לגבי יכולות שלכם, ועם מספר מבחנים פשוטים ניתן להעריך את היכולות שלכם.

האם להיות מנעולן מתאים לכל גיל

ניתן ללמוד מנעולנות מגיל 21 ועד 65 בממוצע, כיום יש מנעולנים מעולים שמבצעים מגוון רחב של שירותי מנעולנות גם בגילאי 70 כך שיש הרבה עבודות שניתנים לביצוע כמעט בכל גיל.

האם מנעולן יכול לעבוד ללא כלי רכב

אז התשובה היא חד משמעית כן, יש מנעולנים שעובדים עם רכב יש כאילה עם אופנוע ויש גם מנעולנים שעובדים בתוך העיר תל אביב עם קורקינט חשמלי מכיוון שארגז כלים של מנעולן יכול להיות קטן ובסיסי
ובנוסף ניתן לשאת תיק גב קטן עם מספר צילינדרים שלא שוקלים הרבה ולבצע שירותי מנעולנות.

יש לכם שאלות נוספות – רוצים לדעת עוד אם להיות מנעולן מתאים לכם? תרגישו חופשי ליצור עמנו קשר.

Call Now Button