קורס מנעולן לוגו
לוגו חבר המנעולנים מובייל

האם כדאי להיות מנעולן בארצות הברית

האם כדאי להיות מנעולן בארצות הברית

ישראלים רבים העובדים כמנעולנים חולמים על עבודה מעבר לים. אם עבודה מעבר לים, אז כמובן בארצות הברית.

המנעולים בארצות הברית אינם מורכבים

בשונה מהמנעולים בארץ, ניתן לראות כי המנעולים בארצות הברית אינם מורכבים וניתן לפרוץ אותם בקלות ולכן מנעולנים בעלי ניסיון רב ישתלו בעבודה בארצות הברית בקלות יתרה, זאת בשל ניסיונם הרב בפריצת מנעולים מורכבים יותר בישראל.

אחוזי הפשיעה בארצות הברית נחשבים גבוהים

כמו כן אחוזי הפשיעה בארצות הברית נחשבים גבוהים במיוחד ולכן מנעולנים רבים יכולים להשתלב בעבודה ולסייע במקרי פריצה רבים.  לא רק העבודה הרבה קורצת לישראלים אלא גם העניין הכספי.
בארצות הברית ניתן להרוויח סכומי כסף יפים על עבודת מנעולנות ולכן רבים מעוניינים ללמוד מנעולנות שם.

האם כדאי להיות מנעולן בארצות הברית


על מנת להשתלב בעבודה חשוב מאד לדאוג לויזת עבודה

על מנת להשתלב בעבודה כמנעולן חשוב מאד להיות בעלי ויזת עבודה בארצות הברית.
על מנת לפעול להשגת ויזת העבודה יש ליצור קשר עם חברה שזהו תחום ההתמחות שלה
– אנשי מקצוע בחברה יטפלו בכל הסידורים הדרושים להוצאת ויזה לצרכי עבודה בארצות הברית.
עם זאת , בשנים האחרונות ניתן לראות כי  בשל השינוי במצב הביטחוני החלו לראות שינויים בגלי ההגירה לארצות הברית.
מכאן, חשוב מאד לבצע את ההליך באמצעות חברה מומחית בתחום על מנת להגדיל את הסיכויים להשתלב בעבודה בארצות הברית.

 על מנת לבחור את החברה הטובה ביותר יש לבצע סקר מקיף

כיום ישנן חברות רבות המטפלות בנושא קבלת ויזה לארצות הברית. מנעולן המעוניין בהוצאת ויזה לצרכי עבודה צריך לפנות לאחת החברות לצורך המשך טיפול.

שימו לב, היות ומדובר בביורוקרטיה מורכבת, חשוב מאד לבחור את החברה המתאימה ביותר, חברה אשר צוות העובדים בה בעלי  ניסיון רב ויש ביכולתם לבצע את העבודה בצורה המקיפה ביותר תוך קשרים עם אנשים בארצות הברית על מנת להגדיל את אחוזי הסיכוי לקבלת ויזה לצרכי עבודה. 

ללא ביצוע סקר מקיף יהיה קשה מאד לבחור את החברה המתאימה ביותר והתוצאה עשויה להיות מפח נפש ולכן יש להשקיע משאבים רבים.

חשוב ללמוד קורס מנעולנות בארץ לפני.

רילוקיישן למנעולן

לפני כחצי שנה אשתו של חבר טוב העובדת בתחום ההייטק, קיבלה קידום בעבודתה, במסגרת הקידום היא ומשפחתה נשלחו לרילוקיישן לשלוש שנים בארה"ב, חברי הטוב, בעלה, שמח מאוד עבורה וכמובן עבורם כמשפחה שכן הקידום היה אמור מאוד לשפר את עתידם הכלכלי.

מנעולנים בארה"ב מהן החששות

אך עם השמחה החלו חששות להציף את ראשו כיוון שרק לאחרונה קיבל העלאת שכר במקום העבודה שלו והוא ממש אהב את עבודתו כמנהל מכירות שטח.

החששות והלחצים מהלא נודע, מהמחשבה שיצטרך להעביר תקופה ממושכת בבית עד שימצא עבודה חדשה,  לא  הרפו ממנו עד שכמעט החליטו יחד לא לקבל את הקידום.

הוא שיתף אותי בהחלטתו ושוחחנו בעניין , הצעתי לו לא לוותר ולנסות את תחום המנעולנות שידוע שמוצלח ומבוקש שם, הלא ידוע שרוב המנעולנים בארה"ב הם ישראלים.

 הוא קיבל את הצעתי ולמד את התחום , תוך שני שיעורים התאהב במקצוע ותוך חמישה מפגשים קיבל תעודה ועבר לארה"ב, הבוקר שוחחתי איתו והוא סיפר שמרוויח סכומים שלא חשב שיוכל להרוויח.

הוא נמצא הרבה עם הילדים בשעות הצהריים ועובד בעיקר בשעות הבוקר או בערב כשאשתו בבית, כך נהנה גם מהכנסה מצויינת וחיי משפחה נהדרים.

ניווט מהיר

הקורסים שלנו
ממליצים
רוצים לקבל המלצות על הקורס שלנו? תוכלו להיכנס לגוגל מפות ולחפש המלצות עלינו ויש בשפע, גם בפייס לא חסר... מחכים לכם לשיעור ניסיון.
בוגר קורס מנעולנים שגב
שגב
Designer

מאמרים נוספים

מנעולן מחליף צילינדר
מנעולן בעבודה
מנעולן משכפל מפתחות

ארגז כלים מנעולן

אז מה הם הכלים הדרושים למנעולן? ערכנו עבורכם סינון של הכלים הנחוצים ביותר, תוך הבנה שיש הרבה מנעולנים שעובדים עם אופנוע וכל סנטימטר בארגז חשוב ורצוי לבחור את הכלים השימושיים והמועילים ביותר.

איך משיגים עבודה

ללמוד מנעולנות זה אחלה אבל חשוב יותר לדעת איך להשיג עבודה, מנעולן שמסיים את הקורס בחר המנעולנים מקבל שיעור עם מומחה שיווק אתרים שמלמד אותו איך מנעולן משיג עבודה כמעט בכל השיטות האפשריות. 

למי מתאים הקורס

נשאלת השאלה האם קורס מנעולן מתאים לכל אחד? אז התשובה היא לא תמיד ואם יש חשש כזה אנו מבצעים שיעור התאמה בו אנו בוחנים את יכולות התלמיד ויכולים להעריך עבורו כמה הוא באמת מתאים בפן המקצועי.

Call Now Button