קורס מנעולן לוגו
לוגו חבר המנעולנים מובייל

אם ניתן ללמוד מנעולנות באמצעות סרטוני וידאו

בשנים האחרונות לצד קורסים רגילים של מנעולנות ניתן ללמוד את התחום גם באמצעות סרטוני ווידיאו.
האינטרנט אשר פרץ לחיינו שינה את כללי המשחק ורבים יכולים ללמוד כיום את רזי מקצוע המנעולנות באמצעות סרטוני וידיאו והדרכה מטעם מרצים ללא צורך לצאת מהבית ובשעות נוחות.

אם ניתן ללמוד מנעולן און ליין

רשימת בתי ספר המבצעים קורס מקוון בשילוב מעשי. 

  • בועז פמסון – עמותת "המנעולנים המקצועיים"
  • מנעולנות בקלות – רונן ששון
  • איתי אילוז – עמותת חבר המנעולנים


באמצעות סרטוני וידאו ניתן להעשיר את ידע המנעולן

מנעולנים העוסקים בתחום ומעוניינים להתמקצע או אנשים המעוניינים ללמוד את המקצוע יכולים כיום ללמוד את הנושאים השונים באמצעות סרטוני וידיאו.

אותם סרטונים מעשירים את הידע ומאפשרים ללומדים ללמוד בשעות נוחות ובזמן המתאים. יתרה מכך, ניתן לתרגל שוב ושוב את החומר באמצעות פידבק ממרצים.

על מנת ללמוד את רזי המקצוע, אין צורך לצאת מהבית אלא ניתן לקבוע את הקורס בשעות נוחות ולהתחיל לתרגל את הנושאים השונים וכך לצבור ידע וניסיון רב.


בקורס לא רק מקבלים ידע טכני

קורס מנעולנות המועבר באמצעות סרטוני וידיאו מלמד את התלמידים לא רק ידע טכני אלא גם מסייע להם לרכוש כלים מתאימים אשר יסייעו להם להתנהל מול קהל הלקוחות.

הן שכירים והן עצמאיים יכולים באמצעות סרטוני הוידיאו להעשיר את הידע שלהם. כך לדוגמא, אנשים העוסקים בתחום האבטחה יכולים ללמוד את התחום במטרה לשפר את המיומנות שלהם על מנת לתת מענה מקיף לקהל הלקוחות.


מה כולל קורס מקוון

קורס מקוון כולל בין היתר כלים לפריצת מנעולים מסוגים שונים, התקנת צילינדרים, החלפה ותיקון של מנגנונים, פריצת רכבים והתקנת מנעולי כספת.


מיהם צוות המרצים בקורס

כמו בכיתה רגילה, המרצים בסרטוני וידיאו הינם אנשי מקצוע מומחים בתחום. ישנם לא מעט בתי ספר למנעולנות אשר בוחרים לשלב קורסים מקוונים לצד קורסים רגילים ולצורך כך צוות המרצים מתגייס להעביר שיעורים מקוונים.

צוות מרצים מקצועי ובעל ידע רב בתחום ידע להעביר את הנושאים השונים בצורה ברורה ומעניינת. צוות מרצים מקצועי ישתף את ציבור הסטודנטים בידע רב וניסיון אישי לא רק בנושאים הקשורים לעבודה טכנית אלא גם בנושאים הקשורים לשיווק, יחסי ציבור והתנהלות מול קהל הלקוחות.

רוצים לדעת עוד על הקורס, כנסו לשאלות ותשובות

Call Now Button