קורס מנעולן לוגו
לוגו חבר המנעולנים מובייל

מה ההבדל בין קורס מנעולן רגיל לקורס מקוון

בשנים האחרונות לצד קורס מנעולן רגיל ניתן ללמוד מנעולנות גם באמצעות קורס מקוון.
להבדיל מקורס רגיל, קורס מקוון נערך באינטרנט ללא צורך בהגעה לכיתה. לקורס יש אתר ולתלמידים יש גישה אל האתר באמצעות שם וסיסמה, שם הם יכולים ללמוד את תכני הקורס השונים באמצעות מצגות או סרטונים באינטרנט.

קורס מקוון בנוי במתכונת בה כל מצגת מובילה למצגת הבאה. כך התלמידים יכולים ללמוד שיעור אחר שיעור את היסודות החשובים ולהתמקצע.

מה היתרונות של קורס מקוון

קורס מנעולן רגיל מתקיים בכיתה בשעות קבועות, בעוד קורס מנעולנות רגיל מתקיים בשעות נוחות לתלמידים- ניתן להיכנס לאתר ולראות את התכנים בכל שעה .

יתרה מכך, בעוד קורס רגיל מחייב את התלמידים להגיע לקמפוס, הרי קורס מקוון מאפשר להם ללמוד את התכנים השונים מכל מקום- בין אם בשעות העבודה או בבית הפרטי.

הקורס מתנהל בצורה וירטואלית ואין צורך לעקוב אחר קצב ההתקדמות של התלמידים האחרים. בניגוד לקורס רגיל בו יש להתחשב בקצב של התלמידים, קורס מקוון הינו קורס שניתן לחזור עליו כמה וכמה פעמים על מנת להבין את כל החומר ולתרגל היטב.

ההבדל בין קורס מנעולן רגיל לקורס מקוון


מה כוללת ההשתתפות בקורס

הזכרנו את העובדה כי במסגרת קורס מקוון ניתן להשתתף מכל מקום ובכל שעות היום יש צורך במחשב פועל. באמצעות המחשב האישי ניתן להשתתף בקורס ללא צורך להגיע לכיתה ולשמוע את המרצה.

כחלק מהכשרה של מנעולן יש לתרגל פריצות רבות והתקנת מנעולים. ניתן לעשות זאת באמצעות צפייה בסרטונים ולמידת טכניקות הפריצה השונות.

תרגול שוטף הניתן כחלק מקורס רגיל או קורס מקוון יסייע לתלמידים להתקדם ולהפגין את הידע שלהם.
כפי שבקורס רגיל ניתן לפנות אל צוות המרצים ולקבל מענה על שאלות רבות המטרידות אתכם. צוות המרצים יהיה קשוב וזמין על מנת לענות על השאלות בצורה המקיפה ביותר.

לסיכומו של דבר

לסיכומו של דבר, כיום ישנן דרכים רבות ללמוד את מקצוע המנעולנות. טרם ההחלטה, עליכם לבחון את היתרונות והחסרונות על מנת להגיע להחלטה המתאימה לכם במיוחד.

Call Now Button