קורס מנעולן לוגו
לוגו חבר המנעולנים מובייל

כמה דברים לפני שהחלטת להיות מנעולן

 1. היום בשנת-2019 אין שום חוק הקובע שלמנעולן צריכה להיות תעודה או רישיון המעיד על היותו מנעולן. התנאי היחידי המקדים לתחילת קורס הוא יכולות טכניות בסיסיות, ניסיון טכני, והבנה במושגי יסוד טכניים. למרות שאין חוק הקובע כי צריך תעודה , בכל מוסד לימודי בו נלמד הקורס ניתנת תעודת הסמכה המעידה על סיום הקורס ואמינות ומקצועיות מול הלקוח במקרה ויבקש ממך להציג תעודה. בנוסף בדוק שהתעודה היא גם באנגלית למקרה בו תרצה לעבוד בתחום זה בח"ול ( שם נמצא הכסף הגדול…)

סיום קורס מקצועי גיא

 1. ישנם מקומות בהם הקורס הוא עם מדריך צמוד אחד על אחד. זהו יתרון עצום מאשר ללמוד עם עוד תלמידים, ראשית זה מקצר את זמן הקורס באופן משמעותי.
  עם מדריך צמוד החומר הנלמד הרבה יותר ברור ומובן, תוכל לשאול שאלות כמה וכמה פעמים מבלי לחשוש מתגובתם של אחרים, הכל יעשה בקצב של הלמידה וההבנה שלך מול המדריך ללא צורך בהמתנה לשאר התלמידים בכל תרגיל שתעשו.
 1. עבודתו של המנעולן היא בשעות לא שגרתיות, יכול להיות גם באמצע הלילה ובמצבים לחוצים. לדוגמא: מפתח שננעל ברכב, דלת של בית שננעלה בזדון וכו'..
  על המנעולן להיות מוכן וזמין לכל דבר העומד לקרות וכמו כן רגיש ואדיב למצבי לחץ מול הלקוח.
 1. אם נרשמת לקורס בדוק האם אתה מקבל גם ארגז כלים אשר ישמש אותך ליציאה לעבודה או שמא אתה צריך לקנות לבד. בסיום הקורס כאשר אתה יוצא לעבודה, וודא כי יש לך את כל הציוד הנדרש על מנת לבצע את העבודה בצורה מקצועית שלא יחסר כלום ולא תצטרך לעמוד במצב לא נעים מול הלקוח.
 1. לאחר שקיבלת תעודת מנעולן מוסמך, קח בחשבון שפה מתחילה העבודה הסיזיפית ששמה הוא שיווק ופרסום.
  שלב זה ידרוש ממך השקעה כספית מינימלית שתשתלם לך בעתיד. ישנה גם השקעה של זמן בפרסום בניו מדיה למשל קידום בגוגל, פרסומים בפייסבוק ובאינסטגרם, יצירת אתר, דפי נחיתה, חלוקת מגנטים ומדבקות וכד'.
  כל זה על מנת לצבור לקוחות חדשים במטרה לקדם את עצמך כעצמאי או כהכנסה נוספת. השקעה והתמדה יום יומית תניב תוצאות.
  במידה ואתה לא רואה את עצמך כאיש שיווק תמיד תוכל להיעזר בעזרה חיצונית ומקצועית כמו משרד פרסום המתמחה במנעולנות אשר יעשה את העבודה בשבילך תמורת תשלום.
 1. שים לב שבקורס תלמד המון שיעורים אשר לא בטוח שתזכור אחרי זה בזמן אמת מול הלקוח. לכן חשוב שיהיה לך עם מי לדבר, מענה אנושי, על מנת שיעזור לך את הבעיה, כמו כן סרטונים מקוונים באינטרנט של כל שיעור בנפרד יכול לרענן לך את הזיכרון לפני היציאה מהבית. משרה המון ביטחון ומשמש לגלגל הצלה בשעת צרה.

בהצלחה !

Call Now Button